Kolor Print
-- 1996 --

Wyposażenie dodatkowe - ławki

Produkty posiadają wiele opcji wykończeń i mogą posiadać opcjonalne wyposażenie dodatkowe.

Produkowane przez nas ławki mogą być dodatkowo wyposażony w :
- oparcie
- podłokietnik
- miejsce na bagaż
- wersje dwustronną
Poniżej przykład jak można zmieniać wyposażenie ławki:
wykonczenie ławek

Modyfikacja deskowania - DOTYCZY ŁAWEK, KOSZY, DONIC, LEŻAKÓW

Dopuszczalna jest zmiana deskowania (ilości i przekrojów desek). Dotyczy to zarówno ławek, koszy oraz wszelkich inny elementów gdzie występują deski
wykonczenie ławek

Wyposażenie dodatkowe - kosze

A. Popielniczki.
Produkowane przez nas kosze na śmieci mogą być wyposażone dodatkowo w popielniczkę. Każdy kosz posiadający daszek może mieć wykonaną popielniczkę z stali nierdzewnej w daszku (dostępne są różne kształty). Popielniczka może być umieszczona centralnie lub przy krawędzi kosza. Istnieje też możliwość dodania popielniczki w wkładzie kosza.
wykonczenie ławek

B. Zamek, zatrzask, dociąg magnetyczny.
Produkty takie jak kosze na śmieci, popielniczki, elementy wyposażone w drzwiczki itd. mogą być wyposażone w zamek, zatrzask lub dociąg na magnesie.
wykonczenie ławek

Wyposażenie dodatkowe - Stojaki rowerowe

Istnieje możliwość dodania inny dodatkowych drobnych elementów jak: oznakowanie produktu, guma zapobiegająca obiciu elementu.
wykonczenie ławek

Oznakowanie produktów

Oznakowanie produktów małej architektury.
Każdy produkt może być dowolnie oznakowany. Wykonujemy oznakowanie poprzez naklejki, piktogramy, wypalenia laserem, frezowanie lub wypalanie desek.
wykonczenie ławek

Dostosowanie wymiarów.

Jako producent elementów małej architektury dajemy możliwość dostosowania wymiarów każdego naszego produktu. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami.

KOLORYSTYKA KONSTRUKCJI

A. Elementy z stali nierdzewnej mogą być wykończone w kolorze naturalnym (stal nierdzewna szlifowana, satynowana) lub malowane proszkowo.
B. Elementy z stali ocynkowanej mogą być wykończone w kolorze naturalnym ocynku lub malowane proszkowo.
C. Elementy z stali ocynkowanej, stali nierdzewnej i aluminium mogą być malowane proszkowo.

Kolor malowania dowolny z palety kolorów RAL.
Struktura farby do wyboru: gładka, drobna lub gruba struktura.
Stopień połysku do wyboru: mat, półmat, połysk.
wykonczenie ławek

Polecamy dobieranie kolorów tylko na podstawie oryginalnego wzornika kolorów RAL. Prosimy zwrócić uwagę, że kolory mogą wyglądać inaczej na różnych monitorach w zależności od posiadanego modelu ekranu i jego ustawień.

KOLORYSTYKA DESEK

Deski mogą być:
1. Olejowane (kolor naturalny)
2. Impregnowane zanurzeniowo i malowane natryskowo nawierzchniowo lazurą. Na kolor naturalny lub jeden z palety kolorów drewna.
3. Deski mogą być wykonane z kompozytu np. Resysta. Resysta to materiał kompozytowy na bazie łuski ryżowej, który wykazuje wyjątkową odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak warunki atmosferyczne, promieniowanie UV czy woda (również woda słona i chlorowana). Jest w 100% przyjazna dla środowiska i nadająca się do recyklingu i nie zawiera drewna ani WPC, co oznacza, że nie absorbuje wilgoci. Skontaktuj się z nami w celu dostania wzornika kolorów kompozytów.