Przystanki, wiaty rowerowe, palarnie

- Kolor Print 1996 -

WYKONAMY TWÓJ PROJEKT - PRZYSTANKU

Wykonamy Twoj projekt przystanku zgodnie z dokumentacją przetargową. Wykonujemy projekty indywidualne małej architektury. Nasze biuro zapewnia pełne wsparcie klienta podczas procesu projektowania od idei do wdrożenia i produkcji. Wykonujemy modele 3D, wizualizacje, dokumentacje techniczną, obliczenia wytrzymałościowe. Posiadamy odpowiednie narzędzia, wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy dokumentacje powykonawczą w tym nadajemy znak CE i DWU. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego oprogramowania i modeli 3D projektowanie jest szybkie, a wszelkie zmiany są od razu widoczne. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy estetyczny i w pełni funkcjonalny produkt.

1. Realizujemy zlecenia na podstawie dokumentacji technicznej klienta.
2. Opracowujemy projekt techniczny i wdrażamy do produkcji na podstawie idei, koncepcji, szkicu, wymagań, opisu dostarczonych przez klienta.
3. Wspólnie projektujemy rozwiązanie.

Najważniejsze Informacje ogólne:

 • Mamy duże, wieloletnie doświadczenie w produkcji wiat. Nasze realizacje można znaleść na terenie całej Polski. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

  - Wykonujemy dokumentacje powykonawczą
  - Pracujemy zgodnie z polskimi normami
  - Nasze produkty mogą posiadać znak CE i DWU
  - Wykonujemy obliczenia konstrukcyjne
  - Nasi projektanci posiadają odpowiednie uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Skontaktu się z nami. Pomożemy w doborze materiałów. Dososujemy produkt do wymagań przetargowych. Zapraszamy do kontaktu z nami