Ławki miejskie metalowe lub stalowo drewniane. Wykonane z stali, stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej

JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ IDEALNIE DOPASOWANEJ ŁAWKI MIEJSKIEJ, MASZ PYTANIA, POTRZEBUJESZ POMOCY W WYBORZE OFERTY Zapraszamy do kontaktu z nami
Ogólny opis produktów: Wszystkie ławki produkowane są w naszym zakładzie w Mielcu. Jako producent małej architektury dajemy możliwość dostosowania wymiarów wszystkich naszych produktów do potrzeb klienta. Na przykład jeżeli chcesz by ławka miała długość 187cm zamiast standardowych 180cm to my wykonamy ławkę w Twoim wymiarze. Nasze ławki zarówno te metalowe jak i metalowo drewniane mogą być wykonane z stali konstrukcyjnej, stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej. Wszystkie ławki mogą być malowane proszkowo w zasadzie na dowolny kolor (w szczegółach produktu znajdziecie odnośnik do palety kolorów RAL). Nasze ławki miejskie są przygotowane do wybranego przez Ciebie systemu montażu dostosowanego do przeznaczenia ławki np. ławka zewnętrzna parkowa przygotowana będzie do betonowania w podłożu, a ławka wewnętrzna do przykręcana np. do podłogi dworca itp.

Zastosowanie: Produkt taki jak: ławka metalowa lub metalowo drewniana, może być wykorzystany w warunkach zewnętrznych lub wewnętrznych. Przy czym należy wziąć pod uwadze odpowiedni dobór materiałów wykorzystanych do produkcji. W trudnych warunkach zewnętrznych gdzie elementy małej architektury są szczególnie narażone na korozje sugerujemy wybrać ławki z stali nierdzewnej lub stali ocynkowanej. W warunkach wewnętrznych gdzie zagrożenie rdzą jest minimalne stosowanie powłoki antykorozyjnej czy stali o podwyższonej odporności na korozję może nie być konieczne dla zapewnienia trwałości produktu. Dzięki właściwemu doborowi materiałów jesteśmy wstanie optymalizować koszty produktu w zależności od jego przeznaczenia utrzymując jego wysoką jakość. Jako producent ławek dokładamy wszelkich starań by nasze produkty cechowała wysoka jakoś i optymalna cena. Dla tego jeżeli nie wiesz jak dobrać materiały w danym produkcje poproś naszego konsultanta o pomoc. Z produktów małej architektury należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem.

Prawa autorskie: Prawa autorskie do www.mARCHITEKTURA.pl należą do grupy Kolor Print Mielec. Jeżeli chcesz skożystać z naszych modeli ławek skontaktuj się z nami.